Ana içeriğe atla

Meksa Yatırım Hakkında

Hakkımızda

28 Haziran 1990 yılında kurulan Meksa Menkul Değerler Ticareti A.Ş. 1998 yılında Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ünvanını almıştır. Borsa İstanbul'da faaliyet gösteren önde gelen aracı kurumlardan biri olan Meksa Yatırım yurtiçinde 11 şube ve irtibat bürosu ile bireysel ve kurumsal müşterilerine kapsamlı sermaye piyasaları aracılık hizmetleri sunmaktadır.

Rıza Kaan FERHATOĞLU 
Yönetim Kurulu Başkanı

Vesile ŞARLIOĞLU
Yönetim Kurulu Başkan Vekili

İbrahim Emre ÇORAK
Yönetim Kurulu Üyesi

Mert YILMAZ
Yönetim Kurulu Üyesi

  • Hisse Senetleri Piyasası
  • Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarı
  • Tahvil ve Bono Piyasası Repo/Ters Repo Pazarı
  • Uluslararası Pazar Depo Sertifikaları Piyasası
  • Ana Sözleşmemiz

Vesile ŞARLIOĞLU
Genel Müdür - Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Rıza Kaan FERHATOĞLU 
Genel Koordinatör - Yönetim Kurulu Başkanı

Mert YILMAZ
KAS Birim Yöneticisi - Yönetim Kurulu Üyesi

Salih ER
Baş Müfettiş

Volkan ÇANKAYA
Risk Yönetim Müdürü

Dursun SEVİCİ
Genel Müdür Yardımcısı

Oğuzhan BÜYÜKBAYRAM
Genel Müdür Yardımcısı (ICM)

Figen ÖZAVCI GÜMÜLCİNELİ
Genel Müdür Yardımcısı (Pazarlama)

Umut GÜMÜLCİNELİ
Genel Müdür Yardımcısı (Yurtdışı Türev)

Raif ÖZLEM
BG Sorumlusu

Dilek AYDIN
İnsan Kaynakları Müdürü

Betül Ergün
Mali ve İdari İşler Müdürü

Cüneyt ŞARE
Takas Müdürü

Bülent GÖNEY
Şubeler Koordinatörü

Metin BAŞAK
Finansman & Hazine Müdürü

Emre ERDOĞAN
Bilgi Teknolojileri Müdürü

Ali Haydar Kaçmaz
Kurumsal İletişim Müdürü

Tuğba Erdoğan
Operasyon Müdür Yardımcısı

Şirketimiz Sermaye Piyasası Kurulu’nun 30.11.2015 tarih, 32992422-200.E.12934 sayılı izin yazısı gereği, “Geniş Yetkili Aracı Kurum” olarak faaliyet göstermektedir.

Not : Genel Kurul Toplantıları ile ilgili bilgiler, https://www.meksa.com.tr altında  Bilgi Toplumu Hiz.  altında yer almaktadır.

Aracılık hizmetlerinde teknolojik altyapı, pazarlama, promosyon ve diğer destek unsurlarının ve yan hizmetlerin önem kazanması kaçınılmazdır. İnsan kaynakları departmanımıza C.V. göndermek için ik@meksa.com.tr  adresine mail atmaniz veya web sitemizdeki iş başvuru formunu doldurmaniz yeterlidir

E-Bültenimize Kayıt Olun.

Tüm yenilik ve bilgilendirmelerden haberdar olun!

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Değerli Müşterimiz, 

Mali Suçları Araştırma Kurumu (MASAK) tarafından yayımlanan "Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik" ile hesap açılışlarında kimlik ve adres tesbitine ilişkin yeni yükümlülükler getirilmiştir. Bu yasal gereklilik kapsamında, daha önce hesap açtırırken beyan ettiğiniz adres bilginizin teyidi amacıyla, adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren hizmete ilişkin olan bir faturanın (ibraz tarihinden önceki üç aylık döneme ait) ya da Yerleşim Yeri Belgesinin en geç 01 Eylül 2009 tarihine kadar şubemize ibraz edilmesi ve kimlik tesbitine ilişkin var ise diğer eksik bilgilerinizin tamamlanması gerekmektedir. 01 Eylül 2009 sonrası işlemlerinizin aksamaması için bilgi ve belgelerinizi belirtilen yasal süre içinde tamamlamanız için şubemizle temasa geçmenizi önemle rica ederiz.

Çekince 

Mali Suçları Araştırma Kurumu (MASAK) tarafından yayımlanan "Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik" ile hesap açılışlarında kimlik ve adres tesbitine ilişkin yeni yükümlülükler getirilmiştir. BIST Hisse Senetleri ve Tahvil Piyasasi verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altinda korunmakta olup izinsiz kullanilamaz, iktibas edilemez, degistirelemez. BIST ismi altinda açiklanan tüm bilgilerin telif haklari tamamen BIST ye ait olup tekrar yayinlanamaz.

YASAL UYARI

BİST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BİST'ye ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Bu web sitesinde yer alan her türlü, görüş, bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan elde edilmiş olup, İDEAL DATA FİNANSAL TEKNOLOJİLER A.Ş. bunların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Bununla beraber gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı İDEAL DATA FİNANSAL TEKNOLOJİLER A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.  

Veriler 15 dakika gecikmelidir.