Ana Sayfa » Meksa VİOP
 

MEKSA VİOP'un Avantajlı Dünyasını Keşfet!

Türkiye'nin en geniş VİOP departmanına sahip Meksa'da VİOP hesabı açın, uygun komisyon oranlarıyla tüm teknolojik hizmetlerimizden faydalanın.

  • VİOP Advisor Mobil Uygulaması
  • VİOP Portföy Yönetimi
  • VİOP Algoritmik İşlemler Arbitraj 
  • Trend Takip, Gün Sonu Sistemler

HEMEN HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

HESAP AÇ

VİOP ALGORİTMALAR

Risk tercihlerinize göre özelleştirilen VİOP algoritmaları ile ekran başında olmadan yatırım yapın.

DETAYLI BİLGİ

VİOP Advisor Mobil Uygulaması

VİOP Advisor, VİOP’a ve size özel ilk uygulamadır. 32 yıllık Meksa Yatırım tecrübesiyle günlük yayınlanan VİOP bülteni ile beraber sizin sanal danışmanınız ve bilgi kütüphaneniz haline gelen bu uygulama, uzun süre ekran başında beklemenizin önüne geçerek mum formasyonlarını, indikatör sinyallerini, teknik formasyonları, fiyat alarmlarını her an tarayan, sinyal oluştuğunda bildirim gönderen ve VİOP emirlerinizi de iletebileceğiniz çok yönlü bir uygulamadır.

Algoritmik İşlem Dünyası İle Tanışın!

İşlem yapmak için ekran başında beklemenize gerek yok. Ya da seçtiğiniz indikatörlerin kesişimlerinin veya stratejinizin şartlarının gerçekleşmesi için tüm gün fiyatları takip etmenize de gerek yok. Sizde algoritmik işlem dünyası ile tanışın.

Her şey Tam Otomatik!

Meksa robot atölyesinde her şey tam otomatik olarak işler. Stratejinizin oluşturduğu sinyaller İdeal Veri Terminali aracılığı ile kesintisiz olarak hizmet verir ve piyasaları sizin için takip ederek işlemlerinizi gerçekleştirir.

Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası

Vadeli İşlem ve Opsiyonların işlem gördüğü tüm piyasalara türev piyasalar ismi verilir. Tanım itibariyle türev araçlar denmesinin nedeni gerçek bir piyasa ve ürünü (dayanak varlık) baz almaları ve değerlerinin baz aldıkları değişkene (ürüne, mala, göstergeye, araca) göre değişecek olmasıdır.

Vadeli İşlem Sözleşmesi (Futures) Nedir?

Vadeli İşlem Sözleşmesi, belirli bir vadede, önceden belirlenen fiyat, miktar ve nitelikte dayanak varlığı alma veya satma yükümlülüğü veren sözleşmelerdir.

Opsiyon Sözleşmesi (Options) Nedir?

Bir opsiyon sözleşmesi, satın alan ve elinde tutan yatırımcıya ödediği prim karşılığında opsiyonun dayanak varlığı olan kıymeti kullanım fiyatından satın alma veya satma hakkı verir.

VİOP Ayrıcalıkları

Hesap

Hemen Hesap Açmak
İçin Tıklayın

Meksa VİOP'da hesap açın,
avantajlı fırsatlardan
siz de yararlanın.

Hesap Aç