Ana Sayfa » YATIRIM » Hesap Açın

YATIRIM

Hesap Açın

KURUMSAL SATIŞ DEPARTMANI

Kurumsal Satış (ICM) departmanı, uluslararası kurumsal yatırımcı ve aracı kuruluşlarla çalışmaktadır. Müşterilerimiz temel olarak yabancı yatırım bankaları, hedge fonlar ve "mutual" fonlardır.

Araştırma ekibinden alınan destekle Türkiye piyasalarının en doğru ve hızlı şekilde yorumlanması, katma değer yaratan trading fikirlerinin ortaya çıkarılması ve müşteri işlemlerinin en özenli biçimde gerçekleştirilmesi, müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerdir.

Deneyimli ekibimiz, departmanın kuruluşundan itibaren sağlam müşteri alt yapısıyla Türkiye piyasasında aktif rol alarak hizmet vermektedir

BİREYSEL SATIŞ DEPARTMANI

Firmamızın bilgi ve tecrübe birikiminden, güçlü araştırma departmanı tarafından hazırlanan raporlarından, gündemi takip eden uzman ve kaliteli yatırım danışmanı kadrosu ile hızlı ve teknolojik altyapı ayrıcalıklarından sizde faydalanmak istiyorsanız aşağıda yer alan Hesap Açılış adımlarını takip edebilirsiniz;

  • Sözleşmelerin internet üzerinden dökümünün alınarak imzalanması,
  • Yasal Belgelerin temini (Kimlik fotokopisi, İkametgah ya da son 3 aya ait adınıza düzenlenmiş fatura, noterden imza beyannamesi)
  • Yasal belgelerin ve imzalı sözleşmelerin Meksa Yatırım’a gönderilmesi.

Detaylı bilgi almak için 0216 681 34 00 no’lu telefon üzerinden satış ve pazarlama elemanlarımızdan destek alabilirsiniz.

E-Bültenimize Kayıt Olun.

Tüm yenilik ve bilgilendirmelerden haberdar olun!

Değerli Müşterimiz, 

Mali Suçları Araştırma Kurumu (MASAK) tarafından yayımlanan "Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik" ile hesap açılışlarında kimlik ve adres tesbitine ilişkin yeni yükümlülükler getirilmiştir. Bu yasal gereklilik kapsamında, daha önce hesap açtırırken beyan ettiğiniz adres bilginizin teyidi amacıyla, adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren hizmete ilişkin olan bir faturanın (ibraz tarihinden önceki üç aylık döneme ait) ya da Yerleşim Yeri Belgesinin en geç 01 Eylül 2009 tarihine kadar şubemize ibraz edilmesi ve kimlik tesbitine ilişkin var ise diğer eksik bilgilerinizin tamamlanması gerekmektedir. 01 Eylül 2009 sonrası işlemlerinizin aksamaması için bilgi ve belgelerinizi belirtilen yasal süre içinde tamamlamanız için şubemizle temasa geçmenizi önemle rica ederiz.

Çekince 

Mali Suçları Araştırma Kurumu (MASAK) tarafından yayımlanan "Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik" ile hesap açılışlarında kimlik ve adres tesbitine ilişkin yeni yükümlülükler getirilmiştir. BIST Hisse Senetleri ve Tahvil Piyasasi verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altinda korunmakta olup izinsiz kullanilamaz, iktibas edilemez, degistirelemez. BIST ismi altinda açiklanan tüm bilgilerin telif haklari tamamen BIST ye ait olup tekrar yayinlanamaz.

YASAL UYARI

BİST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BİST'ye ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Bu web sitesinde yer alan her türlü, görüş, bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan elde edilmiş olup, DirectFN Finansal Veri ve Teknoloji Hizmetleri Ltd.Şti. bunların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Bununla beraber gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı DirectFN Finansal Veri ve Teknoloji Hizmetleri Ltd.Şti. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.  

Veriler 15 dakika gecikmelidir.