Ana içeriğe atla

Aracılık hizmetlerimiz

Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu'ndan aldığı Alım Satım Aracılığı Yetki Belgesi ile Borsa İstanbul Hisse Senetleri Piyasası'nda faaliyet göstermektedir.

Hisse senedi yatırımcılarına güvenilir, şeffaf, hızlı, hatasız ve kaliteli hizmet sunmak öncelikli hedef olarak belirlenmiştir. Amaç, müşterilerin yüksek nitelikli müşteri aracılık hizmetleri almasını sağlamak kadar, bu hizmetlerin bir uzantısı niteliğinde ve birebir pazarlama anlayışı doğrultusunda, müşterilerin risk ve getiri beklentilerine uygun yatırım seçenekleri de sunabilmektir.

Meksa Yatırım BIST'de sahip olduğu 13 adet işlem terminali ile hisse senedi alım satım işlemlerinde işlem hızı ve hacim yönünden teknik sorunu bulunmayan, teknolojinin son imkanları kullanılarak donatılmış seans odaları ve müşterilerin beklentilerine uygun hizmet vermeye odaklanmış deneyimli müşteri temsilcileri ile hisse senetleri piyasasında güçlü aracı kurumlardan biridir.

Haberleşme teknolojilerindeki hızlı gelişim, Türkiye'de cep telefonu ve internet kullanımının hızla yaygınlaşması rekabet gücünü arttırmak hedefine dönük olarak dağıtım kanallarının çeşitlendirilmesini zorunlu kılmaktadır. Meksa Yatırım bu çerçevede Alternatif Dağıtım Kanalları Projesi'ni hayata geçirmiş ve internet üzerinden işlem yapabilmeyi mümkün kılan Web İşlem Platformunu (WİP) kullanıma sunmuştur. Projenin sonuçlanması birlikte hisse senedi yatırımcılarımız tüm alternatif haberleşme sistemleri kanalıyla işlemlerini gerçekleştirme, işlem teyitlerini alma ve hesap hareketlerini takip etme imkanına kavuşacaklardır.

SPK yetki belgelerinden Kredili Menkul Kıymet, Açığa Satış ve Menkul Kıymetlerin Ödünç Alma ve Verme İşlemleri İzin Belgesi'ne de sahip olan Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yatırımcıların kredili hisse senedi işlemlerinde, güçlü bilançosu ve örgün bankacılık ilişkileri ağı ile müşterilerine rekabetçi limit ve oranlarda nitelikli hizmet sunabilmektedir.

E-Bültenimize Kayıt Olun.

Tüm yenilik ve bilgilendirmelerden haberdar olun!

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Değerli Müşterimiz, 

Mali Suçları Araştırma Kurumu (MASAK) tarafından yayımlanan "Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik" ile hesap açılışlarında kimlik ve adres tesbitine ilişkin yeni yükümlülükler getirilmiştir. Bu yasal gereklilik kapsamında, daha önce hesap açtırırken beyan ettiğiniz adres bilginizin teyidi amacıyla, adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren hizmete ilişkin olan bir faturanın (ibraz tarihinden önceki üç aylık döneme ait) ya da Yerleşim Yeri Belgesinin en geç 01 Eylül 2009 tarihine kadar şubemize ibraz edilmesi ve kimlik tesbitine ilişkin var ise diğer eksik bilgilerinizin tamamlanması gerekmektedir. 01 Eylül 2009 sonrası işlemlerinizin aksamaması için bilgi ve belgelerinizi belirtilen yasal süre içinde tamamlamanız için şubemizle temasa geçmenizi önemle rica ederiz.

Çekince 

Mali Suçları Araştırma Kurumu (MASAK) tarafından yayımlanan "Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik" ile hesap açılışlarında kimlik ve adres tesbitine ilişkin yeni yükümlülükler getirilmiştir. BIST Hisse Senetleri ve Tahvil Piyasasi verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altinda korunmakta olup izinsiz kullanilamaz, iktibas edilemez, degistirelemez. BIST ismi altinda açiklanan tüm bilgilerin telif haklari tamamen BIST ye ait olup tekrar yayinlanamaz.

YASAL UYARI

BİST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BİST'ye ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Bu web sitesinde yer alan her türlü, görüş, bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan elde edilmiş olup, İDEAL DATA FİNANSAL TEKNOLOJİLER A.Ş. bunların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Bununla beraber gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı İDEAL DATA FİNANSAL TEKNOLOJİLER A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.  

Veriler 15 dakika gecikmelidir.