Portföy

PORTFÖY

Hakkımızda

Şirket Profili

Meksa Portföy Yönetimi A.Ş. 30 Haziran 2015 yılında Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin %100 iştiraki olarak kurulmuştur.

Meksa Portföy Yönetimi olarak Yatırım Fonları ile Portföy Yönetimi ürünlerinde Meksa Yatırım'ın 25 yılı aşkın tecrübesi ile sürdürülebilir, istikrarlı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı uygulanmaktadır. Bu anlayış dahilinde yatırımcılarımıza Bireysel Portföy Yönetimi, Kurumsal Portföy Yönetimi ve 3 adet Yatırım Fonu ile hizmet verilmektedir.

Misyonumuz-Vizyonumuz

Misyonumuz

Meksa Portföy Yönetim Şirketi A.Ş, Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş ‘nin  sektördeki 25 yıllık tecrübesi ve birikimlerinden faydalanarak,sürdürülebilir, istikrarlı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir portföy hizmeti sunmaktadır.

Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin risk profiline ve getiri beklentilerine göre yatırımlarını yönlendirerek maksimum getiri sağlamak hedeflenmektedir.

Vizyon

Finansal piyasaların  riskini en iyi şekilde yöneterek ve piyasa payını arttırarak, bireysel ve kurumsal müşterilere en iyi hizmeti sunmaktır.

Yöneticiler

Yönetim Kurulu Başkanı

Sühendan Törem Sazak AYDIN

Yönetim Kurulu Üyesi

Soner ÖNCEL

Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür

Mehmet TAYLAN

Fon Müdürü

Mehmet SOYSAL

Portföy Yöneticilerimiz

  • Mehmet TAYLAN
  • Gür BOZBEY

E-Bültenimize Kayıt Olun.

Tüm yenilik ve bilgilendirmelerden haberdar olun!