Ana Sayfa » Duyuru » MPP kodlu Meksa Portföy Prime Serbest Fon’un İzahnamesinin 6.6. Alım Satıma Aracılık Eden Kuruluşlar ve Alım Satım Yerleri maddesinde değişiklik yapılmıştır.

Meksa Duyurular

DUYURULAR

MPP kodlu Meksa Portföy Prime Serbest Fon’un İzahnamesinin 6.6. Alım Satıma Aracılık Eden Kuruluşlar ve Alım Satım Yerleri maddesinde değişiklik yapılmıştır.

MPP kodlu Meksa Portföy Prime Serbest Fon’un İzahnamesinin 6.6. Alım Satıma Aracılık Eden Kuruluşlar ve Alım Satım Yerleri maddesinde değişiklik yapılmıştır. Detay için tıklayınız.

“ MPP kodlu Meksa Portföy Prime Serbest Fon’un İzahnamesinin 6.6. Alım Satıma Aracılık Eden Kuruluşlar ve Alım Satım Yerleri maddesinde değişiklik yapılmıştır. Katılma paylarının alım satımına aracılık edilmesi amacıyla Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile Kurucu olarak Şirketimiz tarafından 25 Eylül 2019 tarihi itibariyle “Meksa Portföy Prime Serbest Fon Katılma Paylarının Alım Satımına Aracılık Sözleşmesi” imzalanmıştır. Güncel fon izahnamesini ekte Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

 

Saygılarımızla,

MEKSA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.”

Detay için tıklayınız.

E-Bültenimize Kayıt Olun.

Tüm yenilik ve bilgilendirmelerden haberdar olun!